Przemysł szprycowy – Prawda wychodzi na jaw – Jerzy Zięba

21 thoughts on “Przemysł szprycowy – Prawda wychodzi na jaw – Jerzy Zięba

 1. Dziękuje za wspaniały wykład wspaniałego prelegenta .Panu Jerzemu z okazji urodzin życzę co najmniej100 lat życia , wspaniałego podejścia do życia i spełnienia wszystkich swoich marzeń . Serdecznie pozdrawiam .

 2. A czy mógłby proszę ktoś wskazać materiał podsumowania C19 przez Pana Jerzego na Jego stronie, o którym wspominał że liczy sobie ok. półtorej godziny? Na stronie znalazłem tylko „Podsumowanie »pandemii«” ok. 12 min. a jestem bardzo zainteresowany lekturą…

 3. Pracuję w angielskim szpitalu. Na ok. 30 osób na oddziale, tylko ja i koleżanka się nie poddałyśmy. Omal nie straciłyśmy pracy. Czasem zastanawiam się, czy nie jestem z innej planety. Mimo 56 lat nie chodzę do lekarza, nie biorę żadnych leków. Sama poradziłam sobie z astmą i alergią. Robię jakieś posty i głodówki, czyli zjadam własne organy 😉 , zrezygnowałam z chleba. I na dodatek wiem jak schudnąć. No, kosmitka jakaś 🙂 🙂 🙂
  Panie Jurku, wszystkiego najlepszego 🙂 🙂 🙂

  1. Mam tyle samo lat, robie glodowki, nie szczepiona, nie chodze po lekarzach I czuje sie swietnie tez miedzkam w Londynie wszystko dokladnie jak u pani. Szanuje Pana Jerzego Ziebei dzieki jego zalecen przeszlam bardzo lagodne corona virus. Pozdrawiam.

 4. Pan Jerzy Zięba to b. dociekliwy, mądry, oddany nauce człowiek. Dociera do trudno dostępnych dokumentów, broni prawdy. Jestem za to bardzo wdzięczna.

  Jest jednak coś, z czym w wypowiedzi Jerzego Zięby zdecydowanie się nie zgadzam.
  Muszę więc zaprotestować.

  Nie, Panie Jerzy, to nie jest “normalna kolej rzeczy” (cyt.), że leki DLA LUDZI testuje się na bezbronnych, ufnych zwierzętach. To działania NIEETYCZNE.
  Na zwierzętach, czy na dzieciach ludzkich – dla mnie to tak samo niedopuszczalne.

  Wyznaję zasadę, że gdyby szczepionka zawierała tylko BEZPIECZNE SKŁADNIKI, to nie mogłaby zaszkodzić testowanemu człowiekowi. Będzie co najwyżej nieskuteczna.
  Jest wielu ludzi, którzy chętnie za odpowiednie wynagrodzenie poddadzą się takiemu eksperymentowi. Niech testują.

  Szczepionki i inne ludzkie leki testowane na zwierzętach mogą spowodować u nich cierpienie, upośledzenie funkcjonowania organizmu a nawet śmierć.
  Kiedy takie same skutki obserwuje się u ludzi, podnosi się larum.

  Ogłaszam koniec wykorzystywania zwierząt do eksperymentów medycznych! I będę ogłaszać do skutku.

  *CIEKAWOSTKA
  Zwierzęta żyjące na wolności NIE CHORUJĄ ! Instynktownie unikają tego, co może im zaszkodzić. Nie wiedzą, co to nadwaga, cukrzyca, nowotwory, nadciśnienie … Dlaczego nie uczymy się od nich? Wszystkie choroby, które wymieniłam wiążą się ze złym stylem życia nadgatunku ludzkiego.

 5. Panie Zięba ,jak to jest że jak Pan mówi to ja wszystko rozumiem. Jest Pan doskonałym nauczycielem. Zdrawiam obu Panów serdecznie.

 6. Jestem nauczycielem i pracuję w szkole w kl.7 Na dużą skalę dzieci chorują, oczywiście te po 💉. Ja nie zaszczepiłam się i nigdy nie robiłam żadnego testu. Siedzę w ławce z uczniem z Zespołem Aspergera, który jest na pewno po dwóch dawkach (nie wiem czy trzecią też przyjął). Ten chłopiec nagminnie choruje. Wiele dzieci w tej klasie są już po trzech dawkach. 😢 Natomiast to, o co mi chodzi to to, że w marcu/kwietniu bardzo zachorowałam – do tej pory utrzymujący się kaszel. Lekarka twierdziła, że oczywiście złapałam ce19, natomiast w oskrzelach słyszała jakieś szumy, a w prześwietleniu płuc też coś wyszło. Czy tlenek grafenu z tych ukłutych trucizną przechodzi na tych, którzy nie przyjęli tej trutki?? Na legalartis widziałam taki tytuł artykułu, ale po kliknięciu link był już usunięty. Bardzo proszę o odpowiedź czy są już jakieś badania czy te osoby po 💉 zarażają osoby, które nie przyjęły tej trutki.

  1. Zdaje się że przechodzi grafen poprzez pot i inne wydzieliny a przynajmniej tak zapamiętałem z wypowiedzi Jurka.

 7. Witam,
  Cały czas czekam na odpowiedź na pytanie, jaka jest różnica między osobą “zaszcze….”, a taką która miała
  ten niefart aby zachorować? Czy mechanizmy wirusa którym się człowiek zaraził działają tak samo albo podobnie jak w przypadku szp…cy?
  Pozdrawiam
  Evita

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *