Wojna w Ukrainie z perspektywy Francji – Zbigniew Stefanik


Posted on 4 maja 2022
2545 views

13 thoughts on “Wojna w Ukrainie z perspektywy Francji – Zbigniew Stefanik

 1. Dobry wieczor.Dlaczego nie zapraszacie panstwo do rozmowy pana Jarka Dobruckiego???Bardzo dlugo go nie bylo.Z checia poslucham co ma do powiedzenia.

  1. Państwo nie zapraszają do rozmowy towarzysza (A NIE PANA) Jarka Dobruckiego, bo smród onucy jest nie do zniesienia nawet przez internet

 2. Co sie stalo z ruskimi onucami? Zawsze bylo ich pelno gdy pojawiał sie temat napasci Rosji na Ukraine

 3. Co za bencfał pisał ten tytuł?
  “W Ukrainie” ? pisownia taka jak lewackiego polsatu i reszty tych zdradzieckich mediów co manipulują faktami,historią i tradycją.
  Piszcie normalnie tak jak było – Na Ukrainie!!!
  Gdyby wojna dziala się na Kubie to byście napisalo “wojna w Kubie” ? Nie róbcie jaj,albo ochrzan dla tego co ten tytul napisal. Pozdrowienia dla Pana Janusza Zagórskiego 🇵🇱

 4. Panie Januszu, na litość Boską, proszę nie stosować nowomowy i łamać polski język! Jest Pan wszak patriotą i nie powinien Pan ulegać temu, co wrodzy Polski usiłują robić z naszą ojczystą mową! Nie “Wojna w Ukrainie z perspektywy Francji” – tylko NA Ukrainie!!! Błagam!

 5. proszę tylko nie piszcie “w” Ukrainie – jest to znak rozpoznawczy propagandowje tuby… wszystko co zaczyna nowomową i pomija zwykłe “na Ukrainie” od razu sygnalizuje, że do informacji należy nabrać dystansu.
  pozdrawiam z CH
  jordan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *