Ukraińcy w Sobótce – zmienia się formuła Powiewu Wolności – Krystyna Maciąg

17 thoughts on “Ukraińcy w Sobótce – zmienia się formuła Powiewu Wolności – Krystyna Maciąg

 1. Zamieszanie przez to wszystko 🙁 Szkoda spotkania…
  Kurcze, dlaczego Polacy muszą rezygnować z wielu rzeczy w nie naszej wojnie …

  1. Bo tego sobie globalni scenarzyści życzą. Polacy będą musieli zrezygnować na ich “życzenie” jeszcze z wielu innych drobnostek; wolności, własności a może nawet ze zdrowia i życia.

    1. Ha ha ha , him hi hi , hie hie hie !! ” Uśmiałem się jak norka ” . Kobito “Marta” , przeczytaj sobie jeden post wyżej od ” nemo ” – chłop ma 100% racji – a MY nie mamy ŻADNEGO wyboru . Karol

 2. Pytanie: Jak długo pozostaną “uchodzcy” w Polsce? Odpowiedz prosta: Większość na zawsze !
  Wkrótce zaczną sprowadzać mężów i braci. To migracja zamierzona przez globalistów, z której korzystają ludzie przypadkowi, chcący od lat wyemigrować na Zachód. Widać wyraznie wolę “polityki” w poczynaniach, zamierzającej usadowić ich na stałe. Zwiazek Pracodawców już marzy o 5 milionach osadników ukrainskich. Władze dają im mieszkania, wydają im pesele (jakim prawem?), do których to może powinni dołączać siekiery, z myślą o wdzięczności dla Polaków nie na Wołyniu tym razem, lecz w przyszłości może w Poznaniu albo Krakowie. Wojna toczy się na Ukrainie wschodniej, rosyjskojęzycznej, a z “okazji” korzystają banderowcy z terenów nieobjętych wojną. Jak zwykle, wszystko jest medialną ustawką, przy akompaniamencie PiSowskiego rządu, grającego na uczuciach miłosierdzia ludzi, w interesie swych globalistycznych zleceniodawców. Polska roztrwania właśnie swój skromny dobrobyt i traci bezpowrotnie tożsamość narodową i to w interesie narodu, który poczynał sobie z Polakami nadzwyczaj sadystycznie (a nostalgia u nich do tych zbrodni jest nadal!).
  Polska musi być NEUTRALNA !!!

   1. Jasne , że PRZESIEDLENIE , a po co Putin spotykał się z Szaronem ?! . Ukraina = historyczne ziemie
    Chazarów , co sami mianowali się żydami , i teraz spoko POWRÓCĄ z Palestyny na SWOJE . A CAŁA akcja na KOSZT tych głupich polaczków – jak zresztą – zwykle .

  1. Nikt tej wojny nie chciał. Tym bardziej oni. Po co Pan wyciąga trupy przeszłości. Piszmy nową historię braterstwa. Wspominać rzeź w kontekście tej wojny jest żenujące. Ktoś kto ma tylko walizkę po mieszkaniu i być może jest po stracie rodziny itd chyba ma prawo do życia od nowa nawet z peselem i to piękny gest. A Pan tak gada jak w tym powiedzeniu o kiju i marchewce. Nie pomyślał Pan że ta wojna napisze nową historię między dwoma narodami?

  2. No to teraz wyobraż sobie – co by to było , gdyby NIE rządził kaczor ?? Przypomnij jak w sejmie folksdojcz tusek proponował kilka tysięcy miesięcznie dla każdego ” uchodżcy ” .

 3. Mnóstwo ludmości Ukraińskiej i to nie są tylko matki z dziećmi.Zalali didatkową ludnością miasta i wsie.Ile ci ludzie wytrzymajà w spartanskich warunkach ?Każdy chce mieć swoj kst a Polska pod wzgl.mieszkaniowym zawsze byla na minusie.Jak plony bedą slabe na jesień to wtedy się zacznie.To co się dzieje w Polsce obecnie to realizacja kolejnego planu, ludzi u których ośrodek nasycenia jest wyłączony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *