Wokół protestów i covidowych szczepień – Katarzyna Bross – Walderdorff

11 thoughts on “Wokół protestów i covidowych szczepień – Katarzyna Bross – Walderdorff

 1. “Odmrażanie sportów wodnych. Czy można pojechać na kajaki i łódki na majówkę?” – (25-03-2021)

  …Niestety – póki co taka wizja nie będzie możliwa do wprowadzenia w życie. Choć już lada chwila będzie można pływać kajakiem, łódką czy rowerem wodnym w maksymalnie dwie osoby, to jednak dotychczasowe obostrzenia zostaną dopiero zdjęte w poniedziałek, 4 maja… (?)

  https://sport.se.pl/pozostale/odmrazanie-sportow-wodnych-czy-mozna-pojechac-na-kajaki-i-lodki-na-majowke-aa-kzSK-rSKx-vZyH.html

 2. COVIDOWYM BIZNES

  Czy Spekulacja Jest Kradzieżą – Patologią w Garniturze ?

  Temat rozmowy od 28:50 minuty
  poruszony w wideoaudycji pt.:

  “Karoń OSTRO u Roli o pandemii absurdów, spekulacji i zmianie płci przez dzieci? Upadek cywilizacji?” – (Wideo 25-03-2021)

  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=F0kojlgq7K0

  ======

  “Dodruk i dyktat korporacji albo bunt i… niezbadany wstrząs? Trader 21” – (Wideo)

  https://namzalezy.pl/dodruk-i-dyktat-korporacji-albo-bunt-i-niezbadany-wstrzas-trader-21/

 3. Ruchomy Cel, spekulacja nie jest kradzieżą. Nie ma przemocy, nikt nie jest ofiarą. Kradzież to zabranie komuś pieniędzy pod przemocą. Jeżeli kupię używany samochód za 15 tys zł i sprzedam go za 17 tys zł to nie doszło do przemocy. Zawarta została transakcja z której zadowolony jest sprzedający za 15 tys zł oraz kupujący za 17 tys zł. Ich życie stało się lepsze dzięki mojej pracy. Żaden z nich nie oskarżyłby mnie o przemoc czy oszustwo.

 4. I.Panie Januszu gratuluję Panu, że może Pan rozwijać Zainteresowania UFO. Ja nie wierzę tylko wiem, że jest UFO.
  II.Moje zainteresowania zaczęły się od Magazynu KAW pod tytułem RELAX. Mogłem się wypowiedzieć dopiero w miejscu, które dyskwalifikuje taką wypowiedź. Na wykładach Historii Archeologii omawiało się sprawę Profesora, który w trakcie zajęć pytał zebranych, czy rozmawia z rzeczywistym studentem i nadal wykładał ale Świat idzie z czasem, modą i postępem.
  III.JKM zapytany dla czego tak często mówi o Adolfie Hitlerze odpowiedział: „Bo tylko to mi puszczają”.
  IV.Kiedyś w czasopismach i nie tylko była informacja o tym, że niniejsza wypowiedź, tekst zawiera poglądy Autora i nie wyraża poglądów Redakcji. Ale tekst publikowano. Czyżby usunięto to Prawo?
  V.W okolicach Wrocławia jest Ośrodek, który decyduje jakie mają być scenariusze w telenowelach. Pewna Pani Aktorka powiedziała, kiedyś byłam dumna, że występuję w tym serialu a teraz się wstydzę.
  VI.Czy ten, który nakłada perukę i z uporem wartym lepszej sprawy wyważa otwarte drzwi i głosi, że Niedziela jest pierwszym dniem tygodnia napotyka takie trudności? A może zabłyśnie czyimś pomysłem.
  VII.Pani Ewa słusznie zauważyła, że to co się znajdzie w internecie już w nim zostaje. Czy to co nie zostało umieszczone i wyświetlone też?
  VIII. „Komentarz czeka na zatwierdzenie. To jest podgląd komentarza, który będzie widoczny po jego zatwierdzeniu”. W tak zwanych mediach społecznościowych też coś takiego jest tylko bez żadnych napisów. Zdaje się za coś takiego krytykowano Carską Rosję. Na Forach nawet zmienia się tekst bez wiedzy i zgody Autora. Czy Autor nie ma prawa się lansować? Najwyżej się ośmieszy.
  IX.Wiem: „Lepszy Rydz, niż nic”. Ale to w końcu będzie się pisało „o Pietruszce” albo teksty z wykropkowanymi wyrazami.
  X.Kiedyś pewna Pani powiedziała lub napisała: „Nie znacie najlepszych filmów jakie się ogląda w Ameryce.” To było wtedy, kiedy wyświetlano cykl „Okruchy Życia”.
  OK is OK. Ozdoba Kobieca jest OK. PPS: Piżmo produkują Samice. „Są dobrzy Czarni i są źli Czarni”-
  Kolega w roku 2010, mimo, że Utwór: „Black is Black” powstał wcześniej. Jak Black od Wonderfool Life, Wykonawca Utworu: „Wonderfool Life”. „Black is Black”, „Black Velvet”, „ Lady in Black”. Nubiru-Nübiru-Nibiru, Chemitrails-Chemtrails. Hebrydy-Hébrydy-Hybrydy? Harmon-Hermon-Hormon. Hammer-Homer-Humor. Veeleda-Vëleda-Vileda. Prodest-Protest. Mosing-[Mössing]-Messing-Messenger. Non Lex sed Ivstitia Super Omnia. Chwała tym Szwedkom, które opalały się w Hiszpanii. Oby te dwie Szkotki, które straciły „Życie”w Maroku, Zmartwychwstały ku Zbawieniu. Zagłada, zagłada, śmierć i zagłada… . Zdaje się, że to z nowu ten etap, kiedy nikt nie martwi się, że przybędzie męczenników. Pozdrawiam Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota może Sklawin. Bardzo Bardzo Dziękuję za tą Możliwość i proszę o więcej. 2021_03_29_07_26_ DanSelene-Devi_CG.
  Wokół protestów i covidowych szczepień – Katarzyna Bross – Walderdorff 26 marca 2021 niezaleznatelewizja.pl . (07:28).

 5. Panie – zemrzyj pan na Kowida bo u nas w szpitalu bida.
  Daj nam podnieść statystyki, bo już czas wymienić bryki.

 6. Ciąg Dalszy
  Panie Januszu przyłączam się do tego co napisał Pan „najzwyczajniejszy”. Oby internet był wolny od cechy: „pojawiasz się i znikasz…”. Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_03_31_10_39_ Mit_t_wo_c_h_nen_CG.

 7. Ciąg Dalszy 2
  Bóg zapłać za dobre słowo Panie „Izydorze”. Jeśli o to chodziło.
  Piotr Jaworski_kefaa7 (JP) ex-Terminator de Archajos Logos, Helota, może Sklawin. 2021_04_02_14_42_ Fr_ee_day_CG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *