O Wielkiej Nocy, zdrowiu i przesłaniach na dzisiejsze czasy – Robert Alexander Gajdziński


Posted on 15 kwietnia 2022
2044 views

7 thoughts on “O Wielkiej Nocy, zdrowiu i przesłaniach na dzisiejsze czasy – Robert Alexander Gajdziński

 1. MOSKWA, 19 kwietnia — RIA Novosti. Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przygotowuje monstrualną prowokację w obwodzie odeskim, aby oskarżyć Rosję o zbrodnie wojenne i masowe wyniszczenie ludności cywilnej, powiedział szef Narodowego Centrum Zarządzania Obroną, generał pułkownik Michaił Mizincew.
  “W tym celu w niedalekiej przyszłości planowana jest zmiana ubrań jednej z dywizji. SBU w mundurach rosyjskich żołnierzy i zrobić demonstracyjne strzelanie do lokalnych mieszkańców” – wyjaśnił.
  Według generała, ukraińskie i zachodnie agencje informacyjne opublikują zdjęcia i filmy z tej akcji z “oburzeniem Rosjan” za natychmiastową “cyniczną promocję podróbek”.
  Mizintsev podkreślił, że ta prowokacja świadczy o nieludzkim stosunku do losu ludności cywilnej. Ukrainy i ostrzegł kraje zachodnie, że w Rosji istnieje operacyjna baza dowodowa na temat zbliżających się zbrodni reżimu w Kijowie.

  1. Bolszewik co powie to breszy.Nie wiesz o tym?Nie daj sobie robic wody z mozgu roznym caromontom trolom ruskim.Tfu ! Na innym forum juz zgloszono szkodliwe tresci do ABW. Tu tez chyba trzeba.

 2. Nie udaje się zdobyć Charkowów i Kijowów na poczekaniu bo muszą wyłuskiwać z cywilnych osiedli nazistowskie bataliony typu Azow.

  24 lutego Rosja rozpoczęła operację wojskową mającą na celu denazyfikację i demilitaryzację Ukrainy. Według Prezydenta Władimir Putinjej celem jest “ochrona ludzi, którzy przez osiem lat byli poddawani zastraszaniu, ludobójstwu przez reżim w kijowie”.
  Jak oświadczyło Ministerstwo Obrony, siły zbrojne uderzają tylko w infrastrukturę wojskową i ukraińskie wojska i już znacznie zmniejszyły potencjał bojowy Ukrainy. Główne zadanie w rosyjskim departamencie wojskowym nazwał uwolnienie Donbass.

 3. Szanowni Panowie posługujecie się historią z niemiecką narracją. Słuchajcie historię Rosji prezentowaną przez rosyjskich historyków ‘”wolnodumców”. Zastanowcie się dlaczego stolica Rosji została nazwana niemieckim słowem: St. Petersburg? W Australii miasta nazywa się angielskimi słowami, ponieważ ona była angielską kolonią. Jeszcze jedna ciekawostka: dlaczego Piotra I po powrocie z Europy wygnano z Moskwy. On pojechał do Szwecji do miasta Notenburg (obecnie St.Petersburg) i tu stworzył Rosję. Dlatego później zaatakował Rosję król Szwecji Karol Gustaw, ale przegrał pod Połtawą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *